Menü
Sepetim

Teslimat ve Cayma Hakkı

TESLİMAT

Stoğumuzda bulunan ya da yapılması için sipariş ettiğiniz ürün özenle paketlenip, korumalı ahşap kutusunda gönderilecektir. 

 

Deniz ya da hava yolu teslimatlarına göre teslimat süresi 4 ile 45 iş günü arasında değişmektedir.

  

Dünyanın her yerine gönderim yapabiliyoruz.

 

Fiyatlarımıza kargo ücreti eklenecektir.

 

İADE VE CAYMA HAKKI

 

Mesafeli Satış Sözleşmesin de yer aldığı şekli ile cayma hakkınızı açıklamalar doğrultusunda, aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade ederek kullanabilirsiniz. Niteliği itibarı ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılabilmesi için, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

 

Cayma hakkı sürecinde hizmeti tamamlanmış olan KAPIDA ÖDEME HİZMET tutarı ve NAKLİYE ÜCRETİ kesilerek ücret iadesi yapılacaktır.

 

Aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade ettiğinizde sizden kargo ücreti kesilerek geri ödeme yapılacaktır.

 

Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.